
Блок живлення(адаптер) 12В3А dc 5,5*2,5
282,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1175
+380 (98) 475-23-53
- +380 (95) 602-27-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Імпульсний адаптер живлення 12В3А - призначений для живлення енергією світлодіодних стрічок, систем освітлення, відеоспостереження та ін. Даний адаптер, крім подачі енергії, стабілізує напругу в цих системах. За рахунок цього досягається максимальний рівень продуктивності та збільшується термін експлуатації.
Характеристики:• Вхідна напруга: 100 ~ 240В• Вихідна напруга: 12 В. Вихідний струм: 3А.Потужність: 60 Вт• Штекер: 5.5/2.5• Довжина шнура живлення: 1.20 м• Тип корпусу: ABS, колір чорний• Робоча температура: 0 – 45°С• Рівень захисту IP 40• Кількість в упаковці:- адаптер живлення – 1 шт.- шнур живлення – 1 шт.
Блок живлення (адаптер) ac/dc на 12 вольт 3 ампери.
модель: 123д
вхід: ac 100-240v~50/60Hz
вихід: DC 12v~3A.
Використовувати лише для внутрішніх робіт.
Ознайомитись з усім асортиментом нашої компанії можна на сайті http://teleland.prom.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCOM |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 2 - 2.9 А |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Індикатор роботи | True |
| Сила тока | 3 Ампер |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Клас якості | High Copy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 282,80 ₴


