
Блок живлення 6В 3A DC 2,5/5,5мм, , 220В
187,10 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1145
+380 (98) 475-23-53
- +380 (95) 602-27-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення 6В 3A вилковий постійної напруги, стабілізований.
Імпульсний блок живлення "розеткового" типу (адаптер) 6В 3A.
Виготовлений у нерозбірному корпусі з міцного ABS-пластика чорного кольору.
Штекер має зовнішній діаметр 5,5 мм і внутрішній - 2,5 мм.
Найчастіше даний адаптер використовують для зарядки акумулятора торгових ваг або дитячих електромобілів.Також його застосовують для підключення до мережі 220В тонометрів, ресиверів та інших пристроїв з робочою напругою 6 вольт та зі споживаної потужністю до 12Вт.
Ознайомитись з усім асортиментом нашої компанії можна на сайті http://verta.in.uaХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCOM |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Потужність | 12 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 6 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Ні |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Ні |
| Функція бездротового заряджання | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 187,10 ₴

