
Т2 приставка Locus LS-08 метал
683,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1105
- +380 (95) 602-27-79
Телевізійний T2 приймач LOCUS LS-08 - нова модель цифрового ресівера 2019 року. Ресівер підтримує високу якість роздільної здатності відео HD 1080p. Завдяки слотам USB тюнер дає змогу підʼєднати зовнішній накопичувач (залежний жорсткий диск або USB-флешку). Завдяки цьому ви можете переглядати фотографії, відео або аудіофайли. Ресівер також має розширену роботу мультимедійних функцій для зручності користування пристроєм. Якщо ви не встигаєте переглянути певну програму або просто чимось зайняті, функції PVR і TimeShift допоможуть вам не пропустити улюблених фільмів або програм. Вони дозволяють ставити на паузу телеефір і записувати його на зовнішній накопичувач або USB-флешку. У режимі LED дисплея ресівера показано час. Біля нього на передній панелі розташовано 4 кнопки керування пристроями і один з USB, на задній панелі розташовано антенний вхід/вихід, другий порт USB, цифровий HDMI і 3-RCA роз'єднані.
приемник Особливості:
- Якість відео HD 1080p
- Два USB-порти
- Порт HDMI
- Функції PVR і TimeShift
Технічні характеристики:
- Типи приймачів вхідних блоків: DVB-T2
- Матеріал для корпусу: пластик
- Використати цифровий дисплей: ні
- Виходи RCA: так
- наявність порту hdmi: є
- порту USB: 2 usb порту
- Петлевий інтерфейс Loop: є
- PWR, Time shift — зсув перегляду: є
- Блок живлення тюнера: внутрішній
- Попереджаємо, що інтернет сервіси You tube за технічними причинами з ПЗ наразі не працюють. Рекомендуємо обирати даний тюнер лише, якщо вас цікавить функція лише Т2 приймача.
Якщо ви шукаєте недорогий, але якісний приймач для перегляду відкритих українських ефірних цифрових каналів, з усіма мультимедійними та мережевими функціями, це ваш вибір. Гарантія - півроку.
| Дізнатися про весь наш асортимент можна перейшовши за посиланням https://verta.in.ua/ |
За питанням гуртових закупівель звертайтесь за телефонами компанії 0956022779 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Locus |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Підтримка телевізійних стандартів | DVB-T2 |
| Особливості | Функція медіацентру, Wi-Fi |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-T, DVB-T2 |
| Вхід/Вихід | USB, RGB, HDMI |
| Додаткова комплектація | Пульт дистанційного керування |
| Тип | Цифрове |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 6 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина: | 20 см |
- Ціна: 683,90 ₴



