
Блок живлення адаптер 12v2a штекер DC 5.5*2.5
156 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1097
+380 (98) 475-23-53
- +380 (95) 602-27-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
За питаннями гуртових закупівель звертайтесь за телефонами компанії
Адаптер живлення 12 В2 А. Штекер живлення стандартний 5,5*2,5. Блок живлення стабільний імпульсний
Input:100-240v~50-60 Hz
Output: 12v-2A
Блок живлення слугує для перетворення струму мережі на струм необхідний Вашому пристрою. Цей прилад просто не замінний для малопотужних приладів і пристроїв вимагають постійного живлення або заряджання. Часто застосовується для живлення світлодіодних стрічок
Характеристики:
- Вхідна напруга: AC 100~240В 50/60Гц
- Вихід: DC 12В, 2A
- Вилка: EU
- Має індикатор роботи
- На вилці є виступ, підійде навіть для втоплених розеток
- Довжина кабелю: 95 см
- Розмір: 74x40x30 мм
- Роз'єм: 5,5х2,5мм
- Колір: чорний
Ознайомитись з усім асортиментом нашої компанії можна на сайті http://verta.in.uaХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Вихідний струм, не більше | 2 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Дистанційне управління | Ні |
| Стан | Новий |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Швидке заряджання | Немає |
| Потужність | 24 Вт |
| Призначення | Універсальна |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Тип | Адаптер |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина шнура | 1 м |
| Під'єднання пристрою | Штатний дріт |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Індикатор роботи | Да |
| Тип | Кабель |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 156 ₴

