
Тюнер Т2 World Vision T644D3 FM
673,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1108
+380 (98) 475-23-53
- +380 (95) 602-27-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Дізнатися про весь наш асортимент можна перейшовши за посиланням https://verta.in.ua/ |
За питанням гуртових закупівель звертайтесь за телефонами компанії 0956022779 |
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Основні характеристики
Процесор
GX6705S5
ОЗП
DDRⅡ 64MB
ПЗП
4MB
Операційна система
Тип
Зачинена
Назва
Пропрієтарна
Відео | Аудіо
Роздiльна здатнiсть
576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p (50Hz)
Формати файлів
MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.264, M-JPEG, AVI, MPG, MP4, TS, TRP, TP, MOV, MKV, VOB, DAT, M2TS
Аудио кодекi
АС3/Dolby Digital, MPEG-1 Layer 1,2 PCM/HE-AAC V1.0
Інтернет додатки
Погода, RSS, IPTV player, Megogo
USB Wi-FI
Ralink RT5370, Mediatek MT7601
Інші
Габарити (мм)
120x63x28
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | World Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Підтримка телевізійних стандартів | DVB-T |
| Особливості | Запис телепрограм, Функція медіацентру, Дисплей, Оновлення ПЗ, Wi-Fi |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-T2 |
| Вхід/Вихід | USB, Цифровий коаксіальний вихід, HDMI |
| Додаткова комплектація | Пульт дистанційного керування |
| Тип | Цифрове |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Довжина: | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 673,30 ₴



