
Смарт приставка Smart box X96Q 2/16 Allwinner H313
1 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1041
- +380 (95) 602-27-79
|
Дізнатися про весь наш асортимент можна перейшовши за посиланням https://verta.in.ua/ |
За питанням гуртових закупівель звертайтесь за телефонами компанії +380 (98) 475-23-53 +38(095)602-27-79 |
СМАРТ ТВ приставка X96Q
X96Q – компактна СМАРТ ТВ приставка, яка випускається з 2020 року і не втрачає актуальності. X96Q працює під управлінням операційної системи Android 10.0 на популярному процесорі Allwinner H313 з чотирма ядрами Cortex-A53, кожне з яких має частоту 1.5 ГГц. Приставка X96Q є пристроєм початкового рівня практично за мінімальну вартість і здатна впоратися з основними завданнями Android TV - перегляд фільмів, серіалів, YouTube, запуск різноманітних додатків для Android.
Операційна система Android 10
X96Q працює під управлінням стабільної системи Android 10. На відміну від Android TV, ця версія є повнофункціональною: встановлюються практично всі додатки з Google Play, працюють усі браузери, підтримуються будь-які пристрої.

Висока продуктивність
4-ядерний процесор ARM Cortex-A53 із частотою до 1.5 ГГц у поєднанні з графікою Mali-G31 забезпечують швидку та стабільну роботу SMART TV приставки X96Q. Приставка доступна в модифікації із 2 ГБ оперативної пам‘яті DDR3 та підтримує основні сучасні формати відео – H.265 та VP9 у якості 4K 30fps HDR.
Дизайн та роз‘єми
СМАРТ ТВ приставка X96Q має компактні розміри, виглядає стильно та сучасно. Приставку можна поставити біля телевізора або сховати за нього. Всі роз‘єми для підключень винесені на бокові грані, що надає зручний доступ до них. У приставці X96Q Вам доступні:
- 2 USB порти для підключення USB пристроїв
- Ethernet 100 Mbit порт для підключення до інтернету по кабелю
- HDMI 2.0 вихід для підключення до сучасних телевізорів
- AV вихід для підключення до старих телевізорів (потрібен AV-RCA кабель)
- Micro SD слот для використання карт пам‘яті до 64 ГБ
- Вхід для підключення блоку живлення 5 В
Комплектація та підключення
Підключення приставки триватиме не більше 1 хвилини – потрібно лише під’єднати кабель HDMI до телевізора, а блок живлення до мережі. Для підключення до інтернету можна використовувати як підключення до роутера по кабелю, так і Wi-Fi. Модуль Wi-Fi підтримує роботу з сигналом 2,4 ГГц і забезпечує швидкість завантаження, якої вистачить для перегляду прямих ефірів телеканалів, YouTube та онлайн відео. У комплектацію андроїд приставки X96Q входить все, щоб одразу почати користуватися пристроєм:
- СМАРТ ТВ приставка
- Пульт керування
- Блок живлення
- Кабель HDMI
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | X96 |
| Тип | Смарт приставка |
| Оснащення | Можливість запису (рекордер), Доступ в інтернет, IPTV, Smart TV |
| Портативний | Так |
| Виходи | Jack 2.5/3.5 mm, HDMI, RJ-45 |
| Інтерфейси | Ethernet, Wi-Fi, USB |
| Максимальна роздільна здатність відео | 8K |
| Підтримувані носії | USB накопичувач |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Автономне живлення | Немає |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вбудована пам'ять | 16Гб |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість мікрофонних входів | 1 |
| Операційна система | Google Android |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Оперативна пам'ять | 2Гб |
| Комплектация | |
| Автомобільний адаптер | Ні |
| Мережевий адаптер | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| ОС | Android |
| Особливості | Wi-Fi, Вихід в інтернет, Оновлення ПЗ, Функція медіацентру |
| Вхід/Вихід | Ethernet (RJ-45), HDMI, USB, Цифровий оптичний вихід |
| Додаткова комплектація | ВЧ модулятор, Пульт дистанційного керування |
- Ціна: 1 150 ₴



