
Блок живлення 5v2a зі штекером живлення DC3,5*1,5
144,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1022
+380 (98) 475-23-53
- +380 (95) 602-27-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Дізнатися про весь наш асортимент можна перейшовши за посиланням https://verta.in.ua/ |
За питанням гуртових закупівель звертайтесь за телефонами компанії 0956022779 |
Блок живлення DC 5v 2a (штекер тонкий 3,5*1,5 мм)
Характеристики
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 15 (Вт) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Нове |
| Тип роз'єму | 3,5*1,5 мм |
| Колір | Чорний |
| Напруга живлення | 100, 220 В |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Адаптер |
| Загальні | |
| Формфактор | Розетка |
| Додаткові характеристики | |
| Вихідна напруга (output) | 5v |
| Сила вихідного струму | 5A |
| Призначення | Для тюнера, смарт приймача |
Опис
Блок живлення DC 5v 2a (штекер 3,5*1,5 мм)
Блок живлення постійної напруги 5 Вольт, струм2 Ампера і потужністю 27 Вт (W). Підходить для живлення побутової портативної та стаціонарної техніки від 5V. Штекер за розмірами тонший за стандартний - 3,5 мм в діаметрі.
Дізнатися про весь наш асортимент можна перейшовши за посиланням https://teleland.prom.ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Потужність | 27 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Ні |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Ні |
| Функція бездротового заряджання | Ні |
| Вихідна напруга | 9 Вольт |
| Сила тока | 2 Ампер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 144,80 ₴

