
Блок живлення 5V2A з роз'ємом живлення DC 5,5*2.5
131,30 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1020
- +380 (95) 602-27-79
| Дізнатися про весь наш асортимент можна перейшовши за посиланням https://verta.in.ua/ |
За питанням гуртових закупівель звертайтесь за телефонами компанії 0956022779 |
Даний блок живлення підходить для різної цифрової техніки, якої потрібно потужність 5В і вихідний струм силою 2А. Стандартний штекер живлення робить даний адаптер універсальним. Розмір штекера 5,5*2,5 Адаптер живлення стабілізований імпульсний.
Блоки живлення 5 В володіють великим діапазоном застосування, найчастіше вони використовуються для правильного підключення світлодіодних стрічок, які не можуть працювати від звичної мережі 220В. Використання мережевого фільтра дозволяє не тільки виконати підключення, але і забезпечити правильну, безперебійну роботу стрічку протягом тривалого часу. БЖ запобігає передчасній деградацію світлового потоку, виключає появу мерехтіння, пульсацій.
Також часте застосування цих блоків при підключенні приставок цифрового телебачення Т2, супутникових ресіверів, іграшок і т. п.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCOM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Функція бездротового заряджання | False |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Швидке заряджання | False |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Універсальна |
| Напруга живлення | 220 В |
| Тип | Мережевий |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Тип | Адаптер |
| Користувацькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 5 V |
- Ціна: 131,30 ₴



