
Смарт приставка Smart box X96Q 2/16 Allwinner H313
1 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1041/1
- +380 (95) 602-27-79
-
СМАРТ ТВ приставка X96Q
X96Q – компактна СМАРТ ТВ приставка, яка випускається з 2020 року і не втрачає актуальності. X96Q працює під управлінням операційної системи Android 10.0 на популярному процесорі Allwinner H313 з чотирма ядрами Cortex-A53, кожне з яких має частоту 1.5 ГГц. Приставка X96Q є пристроєм початкового рівня практично за мінімальну вартість і здатна впоратися з основними завданнями Android TV - перегляд фільмів, серіалів, YouTube, запуск різноманітних додатків для Android.
Операційна система Android 10
X96Q працює під управлінням стабільної системи Android 10. На відміну від Android TV, ця версія є повнофункціональною: встановлюються практично всі додатки з Google Play, працюють усі браузери, підтримуються будь-які пристрої.

Висока продуктивність
4-ядерний процесор ARM Cortex-A53 із частотою до 1.5 ГГц у поєднанні з графікою Mali-G31 забезпечують швидку та стабільну роботу SMART TV приставки X96Q. Приставка доступна в модифікації із 2 ГБ оперативної пам‘яті DDR3 та підтримує основні сучасні формати відео – H.265 та VP9 у якості 4K 30fps HDR.
Дизайн та роз‘єми
СМАРТ ТВ приставка X96Q має компактні розміри, виглядає стильно та сучасно. Приставку можна поставити біля телевізора або сховати за нього. Всі роз‘єми для підключень винесені на бокові грані, що надає зручний доступ до них. У приставці X96Q Вам доступні:
- 2 USB порти для підключення USB пристроїв
- Ethernet 100 Mbit порт для підключення до інтернету по кабелю
- HDMI 2.0 вихід для підключення до сучасних телевізорів
- AV вихід для підключення до старих телевізорів (потрібен AV-RCA кабель)
-
Комплектація та підключення
Підключення приставки триватиме не більше 1 хвилини – потрібно лише під’єднати кабель HDMI до телевізора, а блок живлення до мережі. Для підключення до інтернету можна використовувати як підключення до роутера по кабелю, так і Wi-Fi. Модуль Wi-Fi підтримує роботу з сигналом 2,4 ГГц і забезпечує швидкість завантаження, якої вистачить для перегляду прямих ефірів телеканалів, YouTube та онлайн відео. У комплектацію андроїд приставки X96Q входить все, щоб одразу почати користуватися пристроєм:
- СМАРТ ТВ приставка
- Пульт керування
- Блок живлення
- Кабель HDMI
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | X96 |
| Оснащение | Возможность записи (рекордер), Доступ в интернет, IPTV, Smart TV |
| Портативный | Да |
| Выходы | Jack 2.5/3.5 mm, HDMI, RJ-45 |
| Интерфейсы | Ethernet, Wi-Fi, USB |
| Максимальное разрешение видео | 8K |
| Поддерживаемые носители | USB накопитель |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Автономное питание | Нет |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Габаритные размеры | |
| Встроенная память | 16Гб |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество микрофонных входов | 1 |
| Операционная система | Google Android |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Количество USB-портов | 2 |
| Оперативная память | 2Гб |
| Комплектация | |
| Автомобильный адаптер | Нет |
| Сетевой адаптер | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| ОС | Android |
| Особенности | Wi-Fi, Выход в Интернет, Обновление ПО, Функция медиацентра |
| Вход/Выход | Ethernet (RJ-45), HDMI, USB, Цифровой оптический выход |
| Дополнительная комплектация | ВЧ модулятор, Пульт дистанционного управления |
| Тип | + налаштування программ для перегляду телебачення і кінозали |
- Цена: 1 300 ₴

