
Гелева батарея Rebel 12V 1.3Ah
402,20 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1327
+380 (98) 475-23-53
- +380 (95) 602-27-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гелева батарея Rebel Power 12 В/1,3 Ач Гелеві акумулятори стали альтернативою класичним свинцево-кислотним акумуляторам. На відміну від останніх, гелеві моделі є акумуляторами, що не обслуговуються. Це означає, що вони не вимагають заповнення електроліту. На їх користь говорить герметичний корпус та електроліт у вигляді гелю. Це гарантує, що він не протікає, тому акумулятор можна тримати у будь-якому положенні і він більш стійкий до ударів. Напруга: 12 В Напруга: 12 В Місткість: 1,3 Ач У режимі очікування (25°C): 13,6–13,8 В Циклічне (25 ° C): 14,5-14,9 В Максимальний пусковий струм: < 0,39 А Внутрішній опір (батарея повністю заряджена, 25 ° C): 90 мОм Місткість (25°C) ---------- 20 годин: 1,3 Ач ---------- Вплив температури на ємність ---------- 40°C: 102% 25°C: 100% 0°C: 85% -15°C: 62% ---------- Автоматичний розряд (25 ° C) ---------- Місткість зберігання 3 місяці: 91% Місткість зберігання 6 місяців: 82% Місткість після 9 місяців зберігання: 64% ---------- Розміри (ДхШхВ): 97 х 45 х 53 мм (висота з клемами: 59 мм) Вага: 0,58 кг
| Дізнатися про весь наш асортимент можна перейшовши за посиланням https://verta.in.ua/ |
За питанням гуртових закупівель звертайтесь за телефонами компанії. +380956022779 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rebel |
| Країна виробник | Китай |
| Час заряду акумулятора | 2.5 годин |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ємність акумулятору | 1.3 А. г |
| Напрацювання | 650 циклів заряду |
| Номінальна робоча напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип конструкції | Необслуговувані |
| Струм заряду | 0.5 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.58 кг |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 97 мм |
| Ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 402,20 ₴

