
Портативный аккумулятор POWER BANK Kruger&Matz 10000 mAh Li-pol з функціями QC і PD
530,70 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1262
- +380 (95) 602-27-79
Power bank Kruger&Matz 10 000 мАг
Бувають ситуації, коли батарея телефону або ноутбука розряджається, а поблизу немає розетки. У такій ситуації стане в нагоді павербанк KM0904
Місткий павербанк
Вас цікавить потужний павербанк? Модель Kruger&Matz KM0904 має літій-полімерний елемент ємністю 10 000 мАг, завдяки чому дозволить багаторазово заряджати смартфон, камеру або ноутбук.
Швидка зарядка
Повербанк Kruger&Matz оснащений функцією швидкої зарядки. Залежно від того, який пристрій у вас є, ви можете використовувати технологію Quick Charge (заряджання від USB-порту) або Power Delivery від USB-порту типу C. Щоб знову бути на зв’язку зі світом, потрібно лише кілька хвилин.
Подвійна потужність
У тонкому елегантному корпусі павербанка KM0904 ховаються порти USB і USB типу C. Завдяки цьому ви можете використовувати його для зарядки двох пристроїв одночасно. Індикатор, розташований на корпусі, інформуватиме вас про рівень споживання батареї в павербанку.
Роз'єми: USB type C, micro USB, USB
Тип батареї: Li-Poly
Ємність батареї: 10000 мАг
Вхід Micro USB: 5 В / 2 А; 9 В/2 А
Вихід USB-A: швидка зарядка 3.0: 5 В/3 А; 9В/2А; 12 В/1,5 А (макс. 18 Вт)
Вихід USB Type-C: Power Delivery 3.0: 5 В/3 А; 9 В/2,22 А; 12 В / 1,67 A (макс. 20 Вт)
Додаткова інформація:
• Автоматичне визначення з’єднання
• Захист від перенапруги, перевантаження, перезаряду, глибокого розряду
Матеріал: ABS
Колір: чорний
Розміри: 135 x 68 x 15 мм
Вага: 224 г
Вт в комплекті: USB кабель типу С
Дізнатися про весь наш асортимент можна перейшовши за посиланням https://teleland.prom.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Krüger&Matz |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Протиударний корпус, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 135 мм |
| Вага | 224 г |
- Ціна: 530,70 ₴





