Power Bank Kruger&Matz 30 000 мАг Вам потрібен справді потужний повербанк? Модель Kruger&Matz KM0907 оснащена літієво-полімерним акумулятором ємністю 30 000 мАг, що дозволить багаторазово заряджати смартфон, фотоапарат або ноутбук. Що важливо, аксесуар оснащений двома USB-портами, тому ви зможете заряджати два пристрої одночасно. Просто підключіть кабель, і пристрій виявить з'єднання та почне працювати. Роз'єми: USB Type C, micro USB, Lightning, 2x USB-A Тип акумулятора: Li-Poly Місткість акумулятора: 30000 мАг Вхід (USB Type C, micro USB, Lightning): 5 В/2 А Вихід USB-A: 5 В/2 А Додаткова інформація: • Світлодіодний індикатор • Автоматичне визначення підключення • Захист від перенапруги, перевантаження, перезаряджання, глибокого розряду Матеріал: ABS + алюміній Колір чорний Розміри: 165 x 77 x 30 мм Вага: 603 г У комплекті: Кабель Micro USB
Дізнатися про весь наш асортимент можна перейшовши за посиланням https://teleland.prom.ua/
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Krüger&Matz |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 603 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 739,10 ₴




