Гелевий акумулятор Vipow 12 В / 55 Ач
Альтернативою класичним свинцево-кислотним акумуляторам стали гелеві акумулятори. На відміну від останніх, гелеві моделі є необслуговуваними акумуляторами. Це означає, що вони не потребують поповнення електроліту. На їх користь говорить герметичний корпус і електроліт у вигляді гелю. Це гарантує, що він не протікає, тому акумулятор можна тримати в будь-якому положенні та він більш стійкий до ударів.
Довговічність гелевої батареї
Однією з найбільших переваг гелевих акумуляторів є їх довговічність. Серед представлених на ринку цей тип є найдовшим – при правильному використанні він може прослужити до кількох років. Важливо те, що гелеві батареї також більш стійкі до змін і екстремальних погодних умов.
Автоматичний розряд (25°C)
Гелеві акумулятори можна зберігати протягом багатьох місяців без необхідності заряджати. Їх продуктивність падає до:
• 91% через 3 місяці
• 82% через 6 місяців
• 64% через 9 місяців
Підбір гелевого акумулятора
Відповідні розміри - це ще не все. Вибираючи акумулятор, зверніть увагу на його ємність - вона не повинна бути більше 110% або менше 90% ємності, рекомендованої для пристрою, який ви плануєте живити. Вихідна напруга також важлива, і її значення також має бути дуже близьким до рекомендованого (+/-0,2 В).
Використання гелевих акумуляторів
Гелеві акумулятори використовуються, серед іншого, в мотоциклах, гольф-карах і газонокосарках. Вони також використовуються в джерелах безперебійного живлення, фотоелектричних установках, системах сигналізації та електричних іграшках. Крім того, ці батареї можна знайти в автомобілях з великою кількістю електричних пристроїв, напр. Потім вони використовуються не для запуску автомобіля, а для живлення електронного обладнання.
Зарядний пристрій для гелевих акумуляторів
Щоб зарядний пристрій належним чином виконував свої функції і не пошкодив акумулятор, він повинен мати відповідний струм і напругу. Ці значення будуть відрізнятися на різних етапах зарядки, тому варто вибрати автоматичний зарядний пристрій, який не тільки відрегулює відповідний зарядний струм і напругу, але і вимкнеться, коли акумулятор буде повністю заряджено.
Напруга: 12 В
Ємність: 55 А·год
Режим очікування (25°C): 13,6–13,8 В
Циклічний режим роботи (25°C): 14,5–14,9 В
Максимальний струм ініціювання: < 16,5 A
Внутрішній опір (з повністю зарядженою батареєю, 25°C) ): 6 мОм
----------
Ємність (25°C)
----------
20-годинний: 57 А-год
10-годинний: 55 А-год
5-годинний: 47,2 А-год
1- година: 34,6 Аг
----------
Вплив температури на ємність
----------
40°C: 102%
25°C: 100%
0°C: 85%
-15°C : 62%
----------
Автоматичний розряд (25°C)
----------
Ємність після 3 місяців зберігання: 91%
Ємність після 6 місяців зберігання: 82%
Ємність після 9 місяців зберігання: 64%
----------
Розміри (ДхШхВ): 229 x 138 x 208 мм (висота з клемами: 228 мм)
Вага: 17,3 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vipow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тягового акумулятора | GEL |
| Тип конструкції | Необслуговувані |
| Напрацювання | 650 циклів заряду |
| Ємність акумулятору | 55 А. г |
| Струм заряду | 10 А |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 229 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Висота | 208 мм |
| Вага | 17.3 кг |
- Ціна: 5 490,50 ₴


