
LED лампа настільна VIDEX TF05W 7W 3000-5500K з можливістю живлення від павербанку
1 957,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1211
+380 (98) 475-23-53
- +380 (95) 602-27-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодна настільна лампа VIDEX TF05W призначена для забезпечення комфортних та сприятливих умов у вашому приміщенні з можливістю живлення від павербанку, що є дуже актуальним у період відключення електроенергії. Повноцінне освітлення для зручної роботи. Провід живлення у комплекті. У настільній лампі, незважаючи на традиційні характеристики, реалізовано нові сучасні технології. Завдяки унікальній здатності налаштовувати освітлення, цей пристрій стане незамінним помічником для людей, які багато часу проводять за робочим столом.
Конструкція дозволяє складати лампу навпіл, економить робоче місце вдень та зручна для експлуатації та транспортування. За допомогою рухомого кріплення легко зможете змінити кут освітлення. Кут розсіювання світла даної настільної лампи становить 120 градусів. LCD дисплей показує годинник, будильник, календар, термометр. Підсвічування РК-дисплея за потреби можна вимкнути. Дисплей можна настроїти, використовуючи кнопки, що знаходяться на звороті корпусу настільної лампи.
VIDEX TF05W висвітлює без мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Жодного ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання немає. Сенсорний вимикач дозволяє вручну відрегулювати яскравість світла та температуру свічення. За допомогою димера можна вибрати оптимальну потужність світла у будь-який проміжок часу.
Кольорова температура:
-тепла - 3000 К.
-нейтральна - 4100 До.
-холодна - 5500 До.
Висота в робочому положенні 34 см. Лампа має велику основу для максимальної стійкості в будь-якому положенні плафона.
Адаптер додається у комплекті.
Категорія:Настільні лампи та торшери
Потужність:7 W
Світловий потік: 300 Lm
Якість світла: Ra > 90
Колірна температура світла: 3000/4100/5500К
Матеріали: АБС-метал
Напруга: AC 100-240 V
Частота: 50/60 Гц
Клас енергоспоживання: А+
Кут розсіювання:120°
Ресурс роботи:40000ч
Максимальна сила струму: 53mA
Коефіцієнт потужності:0.6
Розміри: 150mm x 150mm x 340mm
Вага:690г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В, П'ять |
| Світловий потік | 300 лм |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 670 г |
| Висота | 340 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 957,50 ₴




