Автомобільний інвертор Інвертор напруги, 500W/1000W, 12/220V, approximated, 1 універсальна розетка, клеми + крокодилиПеретворювач напруги який ви можете використовувати як в автомобілі постійно, так і встановити стаціонарно. Збалансована потужність та низький струм холостого навантаження. Забезпечить роботу більшості електроприладів та деяких електроінструментів. Має захист від навантаження, температурний захист, захист від короткого замикання.
Ви можете встановити цей перетворювач самостійно, проте рекомендуємо звернутися до професіоналів для правильного вибору потужності акумуляторів та установки. Перетворювач напруги здійснює перетворення постійної вхідної напруги DC 12В змінну напругу AV 220B. Формою вихідного сигналу є синусоїда із частотою 50Гц.
Перетворювач призначений для підключення до автомобільного акумулятора електроприладів різної потужності, що працюють від мережі зі змінною напругою. Автомобільний інвертор 500W має відмінні характеристики. Здатний дати живлення практично будь-якому пристрою, який Ви побажаєте включити у Вашому автомобілі. Розетка у машині це, безумовно, дуже зручно! Вам тепер не потрібні будь-які адаптери, перехідники тощо. Підключіть Автомобільний інвертор 600 W до акумулятора Вашого авто та підключайте: фен, ноутбук, мобільний телефон, планшет, камеру, різну аудіо- та відеотехніку, електробритву, електроінструмент, побутову техніку та інші електроприлади.
Технічні характеристики:
Країна виробник: Китай
Тип робочої величини: Напруга
Номінальна вхідна напруга: 12
ВНомінальний струм: 12.0 (А)
Частота: 50.0 (Гц)
Номінальна вихідна напруга: 220~240 В
Номінальна потужність: 500(Вт)
Допустима пікова потужність: 1000(Вт)
Форма вихідної напруги: Апроксимована синусоїда
Кількість аналогових входів: 1Кількість аналогових виходів: 1
Мінімальна робоча температура довкілля: 30.0(град.)
Максимальна робоча температура довкілля: 50.0(град.)ККД, не менше 90.0(%)
Захист від перегріву: Так
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Допустима пікова потужність | 1000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| ККД, не менше | 90 % |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 200~240 В |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 542,20 ₴




