X98Q 2/16 має 4-х ядерний процесор Amlogic S905W2, відеопроцесор GPU ARM Mali-G31 (Dvalin), 2 Гб оперативної та 16 Гб вбудованої пам’яті. Дана модель може похвалитися апаратної підтримкою декодування відеопотоків AV1. Пристрій перетворить Ваш звичайний телевізор в Smart TV зі швидкісним доступом в інтернет. Хто ще не знає, що собою уявляє ТВ приставка, то простою мовою – це як планшет підключений до Вашого телевізору, де останній виступає у ролі монітору.
ТВ Бокс X98Q працює на операційній системі Android 11. Має встановлений Google Play маркет та інші додатки. Є підтримка установки і пошуку додатків з інших джерел. Хочете дивитися улюблений фільм або серіал, незалежно від програми передач? У хорошій якості, в зручний час? Купіть медіаплеєр X98Q 2/16 Гб та встановіть додатки для перегляду телеканалів через інтернет (YouTV, SWEET.TV, Megogo, Київстар ТБ та інші) або онлайн кінотеатри і насолоджуйтесь переглядом. Більш того, Ви зможете грати в численні ігри, підключати до нього джойстики, клавіатуру чи мишку, щоб працювати і відпочивати в свій вільний час.
Купити Smart ТВ приставку X98Q 2/16 Гб Ви можете в нашому інтернет-магазині з доставкою і за доступною ціною. Медіаплеєр X98Q підключається до телевізорів в порт HDMI, потрібний кабель вже йде у комплекті. X98Q 2/16 Гб може програвати відео з роздільною здатністю 4К.
До інтернету смарт бокс підключається через швидкісний WiFi 2,4 ГГц або 5 ГГц. Також у Вас є можливість скористатися кабельним підключенням до порту LAN 10/100 Мбіт/с.
Ємність пам’яті можна розширити за рахунок карти пам’яті мікро SD. Крім того, не забувайте, що до приставки можна підключати будь-які сховища даних, навіть зовнішні жорсткі диски. Для перегляду медіа файлів з зовнішніх носіїв (карти пам’яті, флешки, зовнішні накопичувачі SSD HDD та інше) можна використовувати вбудований порт USB 2.0.
Часті запитання які з’являються у покупця:
1. Який радіус роботи по WiFi?
На відміну від телефонів і планшетів, прийом WiFi у всіх ТВ приставок слабкіше, тому якщо роутер перебуває за перешкодами (стіни, двері тощо), то рекомендується підключати ТВ бокс через LAN кабель.
2. Яка швидкість інтернету необхідна для роботи пристрою?
Youtube і IPTV 720p HD ready від 5 Мбіт/с
Youtube і IPTV 1080p Full HD від 10 Мбіт/с
Youtube і IPTV 4К від 40 Мбіт/с
Торренти 1080p Full HD від 50 Мбіт/с
Торренти 4К від 100 Мбіт/с
3.Чи підтримує пристрій голосове управління?
ТВ приставка підтримує голосове пошук, але пульт в комплекті без мікрофона. Можна додатково купити аеро пульт в нашому інтернет-магазині і цілком насолоджуватися можливістю управління пристрою за допомогою голосових команд.
Характеристики:
• Операційна система: Android 11
• Процесор: 4-x ядерний Amlogic S905W2 quad core ARM® Cortex™ A35
• Графічний процесор GPU: Davlin Mali-G31
• Оперативна пам’ять: 2 ГБ
• Внутрішня пам’ять ROM: 16 ГБ EMMC
• Додаткова пам’ять: максимальний об’єм карти пам’яті – 64 Гб, підключення USB Flash або жорсткого диска
• Мережа: WIFI 2.4 ГГц + 5 ГГц, Lan Ethernet до 100 Мбіт/с
• Роз’єми: HDMI – 1 шт, USB 2.0 – 2 шт, MicroSD, Ethernet 100 Мбіт/с
• Відображення: 4K UHD, Full HD 1080p, HD 720p і ін. Підтримка HDR
• Багатомовний інтерфейс
В комплект входить:
• ТВ приставка
• Пульт ІЧ (батарейки не входять, необхідні AAA 2 шт)
• Блок живлення
• HDMI кабель
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | X98 |
| Тип | HD медіаплеєр |
| Оснащення | Флеш накопичувач, Доступ в інтернет, IPTV, Smart TV |
| Портативний | Ні |
| Виходи | Цифровий оптичний/коаксіальний, Jack 2.5/3.5 mm, HDMI, RJ-45 |
| Інтерфейси | Ethernet, Wi-Fi, USB |
| Багатоканальний звук | Dolby Digital |
| Максимальна роздільна здатність відео | UltraHD |
| Підтримувані носії | USB накопичувач |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Висота | 98 мм |
| Вбудована пам'ять | 16Гб |
| Додаткові характеристики | |
| Операційна система | Google Android |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Оперативна пам'ять | 2Гб |
- Ціна: 1 370,30 ₴



