Тепловентилятор Esperanza EHH004 1000W/2000W, білий
Бренд: Esperanza
Код продукту: EHH004
Властивості виробу:
Загальні характеристики |
|
| Тип продукту | Теплові вентилятори |
| Бренд | Esperanza |
| Модель | EHH004 |
Потужність і продуктивність |
|
| Потужність | 2 кВт |
| Уровни мощности | 2 |
| Шкала класів енергоефективності | A+++ - D |
Функції та можливості |
|
| Таймер | Немає |
| Термостат | Да |
Габарити, вага та колір |
|
| Ширина | 12 см |
| Глибина | 25 см |
| Висота | 25 см |
| Вага | 1.27 кг |
| Колір | Білий |
Додатково |
|
| Додаткова інформація | Подавання холодного повітря |
| Гарантія | 12 меc |
Упакований у блістерну упаковку оригінального виробника.
Виробник Польща
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 186,50 ₴


